השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

פתיחת גן ילדים בבית פרטי

פתיחת גן ילדים בבית פרטי כרוכה בגורמים רבים. ידע וניסיון, אהבה אין סופית לילדים וכמובן הנפקת כל האישורים וההיתרים הדרושים על פי חוק בישראל. על מנת לצלוח את המשימה הזו, תוכלו להצטייד בעזרתה של חברה מקצועית אשר מתמחה בליווי בעלי מקצוע בדרך אל הגשמת חלומם לפתוח גן ילדים משלהם. זהבה כהן – ייעוץ והכוונה רישוי גני ילדים ישמחו לעמוד לשירותכם לאורך כל הדרך על מנת לעזור ולהפוך חלום למציאות.

פתיחת גן ילדים בבית פרטי בהתאם לחוק

פתיחת גן ילדים בבית פרטי היא ללא ספק צעד מבורך. אתם זוכים להגשים חלום ובדרך להיות אחראיים על חינוכם של ילדים קטנים במסגרת שהם זקוקים לה. רגע לפני שאתם פותחים את הדלתות לקהל הרחב, שימו לב, עליכם לדרוג כי הנושאים הבאים יתקיימו:

  • רישיונות בתוקף ופתיחת תיק מס- רגע לפני שמתחילים לאבזר את הבית בצעצועים ומשחקים, עליכם להשלים את כל משימות הביורוקרטיה השונות. העירייה ושאר הרשויות הממשלתיות להכיר בקיומו של הגן בתור עסק. חשוב לוודא כי קיים ביטוח גם לילדים אשר ישתתפו בגן.
  • אמצעי בטיחות- בכל מצב בו ישנם ילדים בבית ישנה חשיבות למגן את הבית עבורם. על כן, בהתאם לכמות הילדים שהחלטתם לקבל לגן החדש, יש לנקוט בצעדי בטיחות רלוונטיים. נעילת ארונות ויציאות, התקנת מעצורים על מנת למנוע מהילדים להגיע לנקודות מסוכנות בבית וכו'.
  • תזונה מתאימה- עליכם לדאוג לארוחות טריות ומזינות אשר ישביעו את הילדים. זכרו כי ילדים שונים עלולים להיות בעלי רגישויות שונות למזון. וודאו עם ההורים מה הן הרגישות של הילד שלהם.

פתיחת גן ילדים בבית פרטי

תנו למומחים לסייע לכם!

גם אם אתם בטוחים כי בידיכם כל הכלים הנחוצים, ההמלצה הטובה ביותר היא לפנות לבעל מקצוע המתמחה בתהליך פתיחת גני ילדים ומעונות, שיוכל להעניק לכם חוות דעת ולוודא כי השלמתם את התהליך כולו. פנו עוד היום לזהבה כהן – ייעוץ והכוונה רישוי גני ילדים.

:תנו לנו לעזור לכם לפתרון מהיר ויעיל השאירו פרטים


פתיחת גן פרטי

בשעה טובה, סוף סוף סיימתם את הלימודים וההסמכה החינוכית שלכם בתוקף. בעוד שתקופה ארוכה של לימודים מאחוריכם, העתיד מציע בפניכם אינסוף אפשרויות לבחירה. במידה ובחרתם בפתיחת גן ילדים פרטי, הרי שיש מספר דברים שעליכם לקחת בחשבון. מעבר לאהבה ואמונה בחינוך מכיל ועוטף לכל ילד, עליכם להצטייד במספר מסמכים והיתרים הנדרשים על פי חוק על מנת לפתוח את גן הילדים שלכם.

פתיחת גן פרטי – עושים סדר בבלגן

פתיחת גן פרטי נראית לאנשים רבים פשוטה למדי, אך האמת היא שכמו כל עסק אחר, ישנם מספר שלבים בתהליך הפתיחה של העסק אשר דורשים התייחסות מיוחדת. חלקם כולל בין היתר:

  • הסמכה מקצועית- האמת היא שההסמכה נדרשת לא רק עבור מנהלי צוות הגן, אלא עבור הצוות כולו; בוגרי קורס גננות ותעודות הסמכה נוספות הינם בעלי מקצוע להם הכלים הטובים ביותר להתמודדות עם שגרת הגן, על מנת להעניק לילדים את היחס והחינוך הטוב ביותר.
  • ארוחות מאוזנות- ברוב הגנים יעדיפו לבשל מזון טרי בכל יום עבור הילדים. זאת על מנת לוודא כי הארוחות כוללות את כל אבות המזון להם זקוקים הילדים בגילאים רגישים אלו.
  • פיקוח וביטוח – חשוב לבחור בקפידה את חברה הביטוח אשר תגן עליכם ועל הגן שלכם. הביטוח יכלול את המבנה ותכולתו, וכן ביטוח צד ג' במקרי פציעה ותאונות. זכרו כי ייתכן ותידרשו להנפיק היתר שימוש חורג במידה וגן הילדים יוקם במבנה אשר לא יועד לכל מלכתחילה.

פתיחת גן פרטי - מלווים אתכם בדרך לחלום

נעים מאוד, אנו בחברת זהבה כהן – ייעוץ והכוונה רישוי גני ילדים מזמינים אתכם לאפשר לנו ללוות אתכם יד ביד, בדרך אל הגשמת חלומכם. אנו מתמחים במתן ייעוץ והכוונה עבור גני ילדים, משפחתונים וצהרונים פרטיים, החל מפתיחת העסק, קבלת רישיונות ועוד. אל תוותרו על החלום, בואו להגשים אותו בעזרתנו!

פתיחת גן ילדים פרטי

פתיחת גן פרטי תמיד היווה חלום שלכם? מעתה אתם לא חייבים להמשיך לחלום על הקמתה של מסגרת חינוכית תומכת ומכילה אשר דואגת לעתידו וחינוכו של הדור הבא שלנו. בעת פניה אל חברת זהבה כהן – ייעוץ והכוונה רישוי גני ילדים, אתם למעשה בוחרים בייעוץ, סיוע וליווי מקצועי בהליכים בירוקרטיים שונים אשר נדרשים לקבלת האישורים והרישיונות להקמתו ופעילותו של גן ילדים פרטי. 

פתיחת גן פרטי בהתאמה מלאה לחוק

פתיחת גן פרטי הינה תהליך מורכב אשר דורש את הסיוע המיומן את אנשי מקצוע מנוסים בתחום. מענה איכותי זה יהווה את הדרך היעילה ביותר לניהול והובלה של הליכים בירוקרטיים שונים. בכך למעשה תוכלו להבטיח את קבלת היתר לשימוש חורג, הרישוי וההכרה של משרד החינוך לפעילותו של הגן הפרטי שלכם וכל אישור אחר לו אתם זקוקים טרם פתיחתו של הגן. 

על מנת להבטיח את העובדה כי אתם עתידים לקבל את כל האישורים הנחוצים והכלים החיוניים להקמתו של הגן ופעילותו הבטיחותית בכל עת, חשוב יהיה להיעזר בשירותיה של חברת זהבה כהן – ייעוץ והכוונה רישוי גני ילדים. אנו שמחים לעמוד לשירותכם ולסייע בניהול ההליכים השונים בדרך להגשמת החלום ופתיחתו של גן פרטי אשר יהווה את הסביבה התומכת והאוהבת לילדינו. 

פתיחת גני ילדים בבתים פרטיים

במידה ואתם שוקלים את פתיחת גן ילדים בבית פרטי, חשוב יהיה לזכור כי מלבד הרצון שלכם להעשיר את עולמם של הילדים ולתמוך בדור הבא שלנו מידי יום ביומו, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של זהבה כהן- ייעוץ והכוונה רישוי גני ילדים. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ונלווה אתכם במהלך המסע אל עבר הגשמת החלום ופתיחתו של גן ילדים. 

פתיחת גן ילדים בבית פרטי לאחר קבלת היתר לשימוש חורג

הדרישה הגוברת לגני ילדים נוספים מובילה להקמתם של מוסדות חינוכיים רבים בכל רחבי הארץ. במידה וגם אתם חולמים על פתיחת גן ילדים בבית פרטי זכרו כי יהיה עליכם להשלים מספר תהליכים אשר יאפשרו את השלמת משימה זו בהתאמה לחוק ובצורה הבטיחותית ביותר. 

עליכם יהיה לוודא כי אתם זוכים בקבלת היתר לשימוש חורג מוקדם ככל הניתן. תהליך קבלת ההיתר עשוי להימשך זמן מה, כך שמומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של זהבה כהן- ייעוץ והכוונה רישוי גני ילדים, כבר בעת מציאת מבנה אותו אתם מייעדים להפעלת המסגרת החינוכית שלכם. כך תוכלו להבטיח את קבלת הסיוע הנחוץ בהתמודדות עם נושאים בירוקרטיים מורכבים שונים וניהול התהליכים בצורה מקצועית והובלתם לקבלת רישוי הנחוץ לפתיחת גן ילדים בבית פרטי. 

כדאי לקרוא

כנס צהרונים – בהשתתפות משרד הכלכלה

כנס צהרונים  באשדוד – אוגוסט 2013   בתאריך ה- 11.8.13 התקיים באולם מועצת העיר אשדוד, כנס מנהלי צהרונים שמטרתו הבהרת נוהל ההכרה לצהרונים של משרד הכלכלה לנציגי הארגונים המפעילים את הצהרונים. צהרונים...
קרא עוד >>

שימוש חורג לגן ילדים

משרד החינוך לרוב לא מתקצב מסגרות חינוכיות טיפוליות לגיל הרך, כך שנוכל לראות לא מעט גני ילדים שקמים בצורה פרטית. גנים אלו לרוב ממוקמים במבני מגורים שונים, ובתור כאלה הם...
קרא עוד >>

פתיחת גן ילדים משרד החינוך

פתיחת גן ילדים משרד החינוך היא תמיד מהלך מרגש. זהו הרגע בו אתם מרכזים את כל האנרגיה והמשאבים שלכם על מנת לרדוף אחרי החלום שלכם. אין דבר מבורך יותר מזה....
קרא עוד >>

משרד החינוך גני ילדים

בישראל, ישנם שני סוגים של גני ילדים: גני עירייה הנפתחים ומנוהלים על ידיה. וגנים פרטיים המנוהלים בידיי אנשים פרטיים שבחרו לעסוק במקצוע בגישה חינוכית מיוחדת. על פי משרד החינוך גני...
קרא עוד >>

רישוי והכרה משרד החינוך

בשנים האחרונות ניתן למצוא יותר ויותר מסגרות טיפוליות לגיל הרך הממוקמות בסביבות מגורים ומנוהלות על ידי גורמים פרטיים. כמו כל בית עסק, הגנים, צהרונים ומשפחתונים הללו צריכים לפעול תחת הוכחת...
קרא עוד >>

הודעה חשובה לבעלי הגנים

בהמשך לנהלי רישוי שפורסמו לשנה"ל תשע"ח, חלה חובת רישוי והכרה לגילאי 2.8-5 שנים, לגנים הפרטיים. חל איסור על הפעלת מוסד חינוכי ללא רישוי והכרה, מטעם משרד החינוך לגילאים המצויינים לעיל. לייעוץ והכוונה...
קרא עוד >>

כנס משרד בריאות

ביום ראשון 05/01/2014 ד' בשבט אי"ה בין השעות 9:30-12:00 יתקיים כנס בתחום הבריאות ובטיחות, תשלומים משרד החינוך. ברחוב הגדוד העברי 10, קומה 5 אולם מועצת העיר אשדוד. הכנס יעסוק בנושא בריאות...
קרא עוד >>

כנס שנתי 2018

ב03/07/2018 ערכנו כנס מקצועי ללקוחותינו בתחומים מגוונים - משרד החינוך , חוק הצהרונים וחוק הפיקוח לגיל הרך. דנו בכובד ראש בהחלטות הרבות שהגנים אמורים להחליט בתקופה הקרובה. ערכנו סיעור מוחות מול המומחים...
קרא עוד >>
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל